Zadarmo

Prečo podnikáme s OVB - Flexibilný pracovný čas

Kód tovaru: 10R02
Zadarmo
Prečo podnikáme s OVB - Flexibilný pracovný čas
Kód tovaru: 10R02

Medzi dôvody, prečo sme sa rozhodli spolupracovať s OVB Allfinanz patrí aj druhý bod na našom zozname tém - flexibilný pracovný čas. Tento druh voľnosti ponúka veľa možností, ktoré vieme po pracovnej ale aj osobnej stránke využiť naplno vo svoj prospech.…

Tento obsah máte od nás ZADARMO.

Ďakujeme za Vašu priazeň a preto dostávate nasledovný obsah od nás ZADARMO.

Pozrieť obsah

Medzi dôvody, prečo sme sa rozhodli spolupracovať s OVB Allfinanz patrí aj druhý bod na našom zozname tém - flexibilný pracovný čas.

Tento druh voľnosti ponúka veľa možností, ktoré vieme po pracovnej ale aj osobnej stránke využiť naplno vo svoj prospech. Popri plánovaní všedných dní sme sa naučili nielen efektívne menežovať svoj čas, ale aj triediť svoje aktivity a získavať rôzne zručnosti. A práve o tom vám povieme v novom videu. Zistíte, za akých okolností začali naši kolegovia podnikať v oblasti financií, v čom vidia najväčšiu výhodu flexibility a čo ich táto súčasť práce s OVB naučila. A keďže všetky zložky našej práce sú navzájom prepojené, nasledujúca téma nadviaže na možnosti flexibility a načrtne, že s výhodami prichádza aj zodpovednosť - tá finančná.

Kamera a strih: Artmaker Lukáš Klčo & Rado Kadlubiak Scenár a produkcia: Viktória Makovcová

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebola pridané žiadne hodnotenie.