Z kancelárie do skutočného raja na zemi - Leteli sme na Seychely so SuperTrip

Z kancelárie do skutočného raja na zemi - Leteli sme na Seychely so SuperTrip

Niektoré miesta, chvíle a okamihy sú v živote nezabudnuteľné. Objaviť jednu z najkrajších pláži sveta a dychberúcu prírodu na Seychely, patrilo rozhodne k zážitkom, ktoré zostávajú v spomienkach na celý život. Aký bol výlet do skutočného raja na zemi?

Na prelome apríla sme cestovali na Seychely, ostrov La Digue, ktorý ponúka jednu zo siedmich najkrajších pláži sveta, krištáľovo čistú vodu oceánu a dychberúcu prírodu, v ktorej sa človek cíti ako v raji. Pre ostrov sú typické veľké žulové kamene lemované palmami a vanilkovým plážami, ktoré sme si zamilovali na prvý pohľad.

Pre nás to bola nezabudnuteľná dovolenka plná zážitkov s partiou skvelých ľudí a kolegov, ktorá bola sprevádzaná dobrodružnou cestovnou kanceláriou SuperTrip Travel. 

Navštívili sme tie najkrajšie pláže, objavili neuveriteľne krásnu prírodu, okúsili chutné ovocie a zažili krásne zážitky, na ktoré budeme ešte dlho spomínať. Presvedčili sme sa, že Seychely je nádherné pod mrakom, po daždi aj počas slnečných dní. Odnášame si množstvo zážitkov, na ktoré len tak nezabudneme. 

Najlepší spôsob, ako sprostredkovať kúsok tohto raja aj vám, je prostredníctvom fotiek, ktoré sme si odniesli.

Vo výsledku to bolo veľké dobrodružstvo, počas ktorého sme zažili množstvo krásnych chvíľ, o ktoré sa chceme s vami podeliť aspoň touto vizuálnou stránkou. 

Galéria