Výlet na Bali, z ktorého si BD Mária Valentovičová odniesla ocenenie

Výlet na Bali, z ktorého si BD Mária Valentovičová odniesla ocenenie

Sú príležitosti, ktoré sa neodmietajú. Našej okresnej riaditeľke Márii Valentovičovej sa naskytla možnosť vycestovať na Bali.

Táto príležitosť priniesla so sebou nové obzory, vnímanie aj myšlienky. Na túto zahraničnú pracovnú cestu boli prizvaní najúspešnejší krajskí, regionálni či okresní riaditelia v rámci OVB Allfinanz Slovensko. 

Je to spôsob, ako vypnúť od všetkého okolitého ruchu a na chvíľu nemyslieť na bežné každodenné povinnosti. Zároveň je to aj možnosť, ako premýšľať nad vecami inak, z celkom novej perspektívy a príležitosť poradiť sa aj s ostatnými riaditeľmi. Tak som to cítila ja,” priznala Majka. 

Pobyt začal úžasne a veľkolepo. Boli sme ubytovaní v hoteli Apurva Kempinski Bali. Je to luxusný hotel pri pláži v obľúbenej oblasti Nusa Dua na Bali. Tento majestátny hotel sa nachádza sa na vrchole útesov Nusa Dua s úchvatným výhľadom na Indický oceán. V tomto krásnom hoteli pod holým nebom blízko oceánu, boli ubytovaní účastníci pobytu. Každý jeden účastník mal k dispozícií súkromnú izbu s terasou a vlastným vstupom do bazénu. 

Súčasťou hotela bolo aj plne vybavené fitnescentrum, ktoré môžu hoteloví hostia využívať zdarma a množstvo ďalších benefitov, ako je prístup do reštaurácie a strešného baru. Podávalo sa tu skvelé jedlo, ktoré nielen že vynikajúco chutilo, ale aj neodolateľne vyzeralo. 

Dátum registrácie a príchodu na konferenciu bol piatok 30. júna. Pobyt sa teda oficiálne začal ešte na konci júna a trval celý prvý júlový týždeň. 

Konferencia mala oficiálny program, ktorý bol na každý deň naplánovaný. Prvý deň bol viac organizačný, zahŕňal skôr potrebné náležitosti, ako registráciu do programu, ubytovanie a podobne. Zaujímavý bol tretí deň, kedy mali účastníci pripravený celodenný výlet na ostrov Nusa Lembongan. V daný deň bolo aj privítanie na regionálnej konferencii - Ocean Lawn. Pondelok ich čakal celodenný oddych v hoteli s možnosťou výberu vlastných hotelových aktivít, pohostenie pri bazéne, obed v hoteli a záver dňa tvoril slávnostný kultúrny večer v Taman Bhagawan. 

Účastníci v tento deň dostali príležitosť navštíviť aj jedinečný Taman Bhagawan. Ide súkromné miesto pre pôsobivé vonkajšie firemné akcie, podujatia, svadby a podobne. Zachytáva to najkrajšie z indonézskej kultúry v kombinácii so súčasnou sofistikovanosťou. Účastníci pobytu tak mali možnosť vidieť zložité navrhnuté budovy a krásne balijské sochy, fontány, ktoré sú zasadené medzi svieže zelené trávniky a tropické záhrady.

V utorok prebehla takzvaná Business Session, ktorej súčasťou boli aj ocenenie. Majka si odniesla domov krásne drevené ocenenie MetLife 2023 EMEA Regional Convention Bali. Následne v ten deň prebehli ešte CSR aktivity v hoteli. Tento pojem zahŕňa spoločensky zodpovedné aktivity, angažovanosť voči komunite a realizáciu verejnoprávnych projektov. 

V stredu bol priestor na networking. Mali sme príležitosť pre vzájomnú výmenu informácií, udržiavanie a rozširovanie osobných kontaktov, a zároveň aj možnosť vytvárať nové vzťahy. Večer bol ukončený prekvapujúcou hodinou tanca v Canna Beach Clube a vo štvrtok mali účastníci možnosť vycestovať do obchodov a nakúpiť suveníry. Piatok bol oficiálny deň odchodu z Bali. 

Celkovo Majka zhodnotila výlet ako príležitosť bližšie sa spoznať s kolegami a možnosť vytvoriť lepšie vzťahy na rast a tvorbu spoločného podnikateľského prostredia v našom podnikaní, a zároveň si obohatiť cestovateľské sny a vyškrtnúť jeden zo svojho zoznamu. 

Galéria