Tradícia zachovaná - ČSOB MARATHON 2022

Tradícia zachovaná - ČSOB MARATHON 2022

Minulý rok sme sa ako štruktúra stali súčasťou podujatia ČSOB MARATHON 2021 a tento rok sme si to celé zopakovali. Nezabudnuteľný zážitok pre bežcov v podobe prekonávania svojich hraníc a osobných limitov sa stal našou tradíciou. Dva dni plné športu a tvrdej driny si priblížime v nasledujúcich riadkoch.

Beh, pot a víťazné úsmevy. Športové podujatie ČSOB MARATHON každoročne prináša skvelú atmosféru a my sme boli jej súčasťou už po druhý rok. Tentokrát sme sa rozhodli pre behy s názvom "Desiatka", kde sa zapojilo 5 šikovných bežcov. Tí sa v sobotu 2.4.2022 o 16:00 postavili na štartovaciu čiaru a všetci úspešne odbehli celých 10 km až do cieľa. V rámci našej pätice to zvládol s najlepším časom okresný vedúci Tomáš Valentovič, ktorý atakoval prvé miesto v rámci OVB centrály.

Na druhý deň si v rámci jednotlivcov zmeral svoje sily náš okresný vedúci Ing. Peter Valentovič. Ten sa postavil zoči voči Maratónu a 3.4.2022 o 9:00 sa rozbehol naprieč Bratislavou. Celú trasu 42,195 km zdolal v kategórii MM za 03:35:06.9 a umiestnil sa na skvelom 66. mieste. Do maratónu sa pustil spolu so spoločníkom Norbertom Adamčom, a aj keď svoje osobné rekordy neprekonali, do cieľa prišli spoločne a s dobrou náladou. 

Celú akciu pre nás zastrešovala OVB Allfinanz centrála, ktorá nám zabezpečila vstup a mnoho ďalšieho. Ako skvelý spôsob motivácie k podaniu reprezentatívneho výsledku sme dostali aj tričká, vyrobené špeciálne na tento beh. Trefný popis "Pohyb je najlepšia investícia" sa na tmavozelenej látke krásne vynímal a určite splnil svoj účel. Výsledkom našej snahy boli okrem spokojnosti a dobrého pocitu aj dve ocenenia - bežecké poháre z centrály a medaile od organizátorov pretekov. V neposlednom rade sme mali postarané aj o občerstvenie, ktoré sme počas pretekov mali zabezpečené v OVB stane

Celý víkend sme si náramne užili a veľmi radi by sme poďakovali organizátorom pretekov a aj samotnej centrále. Odniesli sme si skvelé spomienky a túto tradíciu si do budúcna určite uchováme. 

Galéria