Spoločná stratégia so Slovenskou sporiteľňou

Spoločná stratégia so Slovenskou sporiteľňou

Na Slovensku sa rozbieha projekt svetových rozmerov. Ide o mobilnú aplikáciu, ktorá využije bežný smartfón a premení ho na platobný terminál vo Vašich rukách.

Túto ideu prináša Slovenská sporiteľňa spolu so spoločnosťou Global Payments a kartovými asociáciami Visa a Mastercard. Čo sa týka fungovania ,,mobilná aplikácia s názov GP tom funguje na všetkých telefónoch s operačným systémom Android 8 a vyšším a s NFC čipom. Platby kartami môžu obchodníci prijímať kdekoľvek, kde je dátový signál. Ak zákazník potrebuje o platbe doklad, môže si ho nechať odoslať cez SMS, emailom alebo cez QR kód." opisuje princípy aplikácie stránka HN online.

Práve spomenutá stránka pri písaní článku použila ako prílohu aj jednu ilustračnú fotografiu odfotenú priamo v priestoroch našej novej kancelárie v Seredi

Presne na tomto mieste denne pracujeme na Vašich požiadavkách, prebiehajú tu osobné stretnutia s klientmi i pracovné rokovania s našimi partnermi. Naším cieľom preto vždy bolo a bude, aby sa u nás naši hostia cítili príjemne, či už pri osobnej schôdzi alebo pri pohľade cez internetové stránky.

Rovnakú správu spracoval aj portál Interez, ktorý našu fotografiu použil ako titulnú pre celý svoj príspevok