Silná minulosť vedie k silnejšej budúcnosti. 30 rokov OVB na Slovensku

Silná minulosť vedie k silnejšej budúcnosti. 30 rokov OVB na Slovensku

OVB prišlo na Slovensko presne pred 30 rokmi. Pre mnohých z nás to znamená osobné úspechy, napredovanie v kariérnej oblasti, nájdenie si svojho pôsobiska na trhu finančníctva, ale hlavne vytvorenie súdržného tímu.


Už 30 rokov tvorí OVB na Slovensku súdržný tím, ktorý je formovaný silnou minulosťou a víziou v neprekonateľnú budúcnosť. Predstava o tom, byť nezávislým a spoľahlivým sprievodcom pri poskytovaní finančného poradenstva našla svoje naplnenie. V závere poskytla oveľa viac možností, úspechov aj výziev, ktoré prežíval každý z nás individuálne, ale aj spoločne ako tím. 


Aktuálne je v OBV viac ako 1 200 000 klientov, 3 600 finančných sprostredkovateľov, pôsobíme v 16 krajinách Európy, pričom máme viac ako 30 produktových partnerov. 

Ako prebiehala oslava 30. narodenín OVB na Slovensku?

Oslava 30. narodenín OVB sa konala v Incheba Expo Bratislava. Tento významný míľnik pre spoločnosť OVB sme oslávili v kruhu skvelých ľudí, ktorí ju tvoria. Na jednom mieste sa stretlo takmer 1 300 spostredkovateliek a sprostredkovateľov, zamestnancov z centrály, hostí zo zahraničia a zástupcov partnerských spoločností.

Bol pripravený celodenný program, ale najprv nás čakala klasická registrácia účastníkov a uvítanie v sále. Moderátorom programu bol Michal Hudák a úvodné privítanie spríjemnila Mária Čírová. 

Počas programu sme mali možnosť pozrieť si dokrútky o vzniku OVB na Slovensku, ktoré boli rozdelené na 3. bloky - 10. ročnice. Videá opisovali pôsobenie OVB na Slovensku a jednotlivé okamihy a významné udalosti, ktoré sa počas toho udiali. V rámci programu bolo aj povýšenie na vyššie pozície v rámci spoločnosti, čo bolo veľmi milé spestrenie tohto dňa.

Hlavná časť programu skončila o 17:00 a po nej nasledoval partnerský veľtrh. Večer sa skončil veľkou afterparty, počas ktorého mala vystúpenie Dara Rolins.

Pri oslave 30. výročia je dôležité obzrieť sa späť za hodnotami, ktoré nám umožnili dostať sa tam, kde sme dnes. Je to rozhodne férovosť pri spolupráci, akčnosť prekonávať akékoľvek prekážky a hrdosť podnikať v danom sektore. Sme presvedčení, že tieto hodnoty nás vedú správnym smerom, a zároveň nám umožňujú plniť si svoje sny a ciele. Uplynulých 30. rokov prinieslo veľa úspechov aj míľnikov, ale tu sa cesta rozhodne nekončí, práve silnejšia budúcnosť je pred nami. K jej dosiahnutiu je potrebné mať ambiciózne ciele, ktoré musia nasledovať jednotlivci, ale aj celá spoločnosť. 

Príbeh OVB sa na slovenskom trhu začal písať v roku 1993, pričom dnes je tomu už 30 rokov, čo pôsobíme vo svete finančného sprostredkovanie. Tieto výsledky bolo možné dosiahnuť aj vďaka mimoriadnym ľuďom, nasadeniu a vytrvalosti. Spoločnými silami sa OVB Allfinanz Slovensko stalo okamžite lídrom na trhu. 

Galéria