Salamandra resort - Teambuilding spojený s poradou

Salamandra resort - Teambuilding spojený s poradou

Nový rok je už naplno rozbehnutý a my sa držíme pravidla, že základom úspechu je efektívne plánovanie. Preto sme sa koncom januára stretli v priestoroch Salamandra resort hotel, kde sme si oddýchli a naplánovali ďalšie aktivity.

Porady by mali byť predovšetkým účelné, ale v našej spoločnosti kladieme dôraz aj na budovanie dobrých vzťahov. Naše mítingy nie sú iba o príprave na ďalšie mesiace, ale aj o spoločne strávenom čase a zážitkoch. Na tieto aktivity sme v dňoch 27-29.1.2022 využili prostredie rezortu Salamandra hotel. Teambulding bol pripravený pre kolegov na pozíciách vedúcich reprezentantov a vyššie, pričom tento rok  na tieto pozície pribudli aj ďalší kolegovia. 

Primárnym cieľom bola práve organizačná porada vedená našou riaditeľkou Ing. Máriou Valentovičovou. Predmetom tejto schôdze bolo plánovanie rozličných aktivít, predstavenie nového interného systému a technologických inovácií ale aj vzdelávanie v oblasti osobného rastu a rozvoja. 

Porada bola zakončená spoločným obedom, o ktorý sa postaral personál hotelu. Pracovné povinnosti neskôr vystriedal odpočinok a voľnočasové aktivity. Rezort nám ponúkal veľa pestrých možností. Využili sme pestrú ponuku wellness, prešli sme sa aj na svah a nevynechali sme ani šport. 

Uvedomujeme si, že v súčasnej situácii ovplyvnenej pandémiou nie je takýto druh aktivít ľahké zorganizovať a sme vďační za to, že nám sa to podarilo. A pretože sme radi, ak môžeme našim kolegom ponúknuť aj takéto možnosti, tešíme sa na ďalší výlet v možno ešte väčšej účasti. 

Galéria