Regionálne školenie v hoteli Senec

Regionálne školenie v hoteli Senec

Príležitosť vzdelávať sa nám nikdy nie je cudzia. Akékoľvek školenie preto vnímame ako možnosť zlepšovať sa po profesionálnej stránke, ale aj ako príležitosť byť lepším pre našich klientov. Je to o vnímaní nových informácií, noviniek zo sveta nášho podnikania v OVB a neustáleho napredovania.

Vo štvrtok - 29. februára 2024, sme sa zúčastnili regionálneho školenia, ktoré pre nás organizovalo OVB Allfinanz Slovensko a.s. Školenie prebehlo priamo v príjemnom prostredí hotela Senec. Program bol detailne naplánovaný a celková organizácia prebehla hladko. 

Organizátori akcie pripravili bohatý program, ktorý bol rozdelený do 2 častí. Zažínal klasicky príchodom účastníkov a následnou registráciou od 8:30 - 9:30.

Čakal nás krátky úvod a prešli sme na 1. časť školenia. V rámci tejto časti sa riešila podpora investícií a multiprotokol, ktorý zahŕňal nové technické vylepšenia. Aplikovanie týchto technických vylepšení má za cieľ zlepšiť a zrýchliť prácu, pretože sú navrhnuté tak, aby bola práca vďaka ním so zmluvami čo najjednoduchšia. 

Následne sme prešli na 2. časť školenia, v rámci ktorej sme riešili nový model vzdelávania OVB Allfinanz Slovensko na rok 2024, zapracovanie akadémie pre nováčikov a projekty OVB na aktuálny rok. 

V tejto časti školenia sme riešili stratégie, ktoré budú najsprávnejšie pre nováčikov v rámci zapracovania akadémie, a tiež postupy, ktoré máme praktizovať. Nemôžeme zabudnúť ani na praktické príklady a vízie o budúcnosti, ktoré motivujú najviac - či už nováčikov, aktuálnych spolupracovníkov, ale aj nás. 

Odchádzali sme s novými vedomosťami, myšlienkami a inšpiratívnymi nápadmi, ktoré nás motivujú k lepším každodenným výkonom pri práci.

Galéria