Odbehli sme ČSOB Bratislava MARATHON 2021

Odbehli sme ČSOB Bratislava MARATHON 2021

3 tímy, 12 bežcov, 21,5 km. Takto v skratke vyzeral Štafetový polmaratón, ktorý sme spolu s kolegami odbehli v nedeľu 5.9.2021 ulicami Bratislavy.

Športom k zdraviu, tým sa riadi nejeden z nás. Nakoľko obľubujeme spoločne strávené chvíle aj mimo práce, na utužovanie vzťahov sme si vybrali aj podujatie ČSOB Bratislava Marathon 2021. Tam sme sa v troch tímoch zapojili do behu v Štafetovom polmaratóne, kde každého z nás čakalo v priemere 5,5 kilometra. Každý si poctivo odbehol svoju časť a úspešne predal štafetu ďalšiemu členovi tímu.

Po takomto skupinovom výkone sme čakali na vyhodnotenie, ktoré nás nesmierne potešilo. Jednému z tímov sa podarilo umiestniť na krásnom 4. mieste s časom 1:32:58.

Diplom pre tím OVB Valentovičovci, 4. miesto 

Okrem skúsených bežcov sa medzi nami nachádzali aj športoví nováčikovia, ktorí svoju úlohu zvládli naozaj bravúrne. Podľa ich slov sa neraz pohrávali s myšlienkou, že z celej veci radšej vycúvajú, no nakoniec po prekonaní svojich vlastných síl museli skonštatovať, že sú na seba právom hrdí.

Tím Finančná sloboda
Tím OVB Valentovičovci
Úspešne odbehnuté

Po úspešnom odbehnutí nás čakal pripravený VIP OVB stan, kde sme sa s ostatnými kolegami zo Slovenska mohli porozprávať, vymeniť si zážitky a nadviazať nové vzťahy. Okrem skvelého kolektívu sme mali k dispozícii aj chutné občerstvenie a v neposlednom rade aj ocenenie najlepších bežeckých tímov v rámci OVB. Tu sa nám s tímom OVB Valentovičovci podarilo umiestniť na prvom mieste.

Ocenenie za najlepší tím v rámci OVB 
Pohyb je najlepšia investícia

Tešíme sa, že celá akcia prebehla na jednotku a oprášila naše bežecké topánky. Avšak, ešte väčšmi nám robí radosť to, že okrem športového nadšenia a zlepšenia vzťahov sme medzi sebou privítali aj nové tváre. To celé nás iba utvrdzuje v tom, že takéto podujatia sa naozaj oplatí organizovať.

ČSOB Bratislava Marathon 2021 

Galéria