Motokáry Slovakia Ring- Orechová Potôň

Motokáry Slovakia Ring- Orechová Potôň

Naše vedenie sa vždy zaujímalo o to, aké výsledky dosahujú jeho spolupracovníci. Preto sa neraz potvrdilo, že usilovnosť a tvrdá práca sa naozaj vypláca. A ako to býva zvykom,  keď dosahujeme dobré výsledky, odmeny na seba nenechajú dlho čakať. 

Nie každá práca musí byť čisto v medziach pracovnej konvencie. Niektoré spoločnosti sa snažia svojim zamestnancom ukázať, že si ich za vykonanú prácu naozaj vážia a dokážu ju aj odmeniť. Toto pravidlo uplatňuje aj náš regionálny riaditeľ T.Nagy, ktorý si pre najlepších spolupracovníkov pripravil teambulding v podobe športovo-adrenalínového zážitku. Vďaka tomu sme sa 14.10.2021 s pár kolegami dostali na motokáry v slávnom Slovakia Ringu v Orechovej Potôni.

Celú akciu spolu s riaditeľom zastrešil náš pracovný partner Generali. Vzťahoví manažéri nás na začiatok uvítali a poďakovali nám za úspešnú spoluprácu. Po úvodných slovách sme sa presunuli na prvý bod programu, kde sme absolvovali základný tréning. Tam sme si vysvetlili všetky technické a organizačné pokyny k samotnej jazde a jej priebehu. Po úspešnom zaučení naše kroky viedli už priamo na trať do kvalifikačného kola. Tu si každý z nás vyskúšal, aké je to riadiť skutočnú motokáru. A navyše, najlepší z nás si zmerali sily v závode, čo bola zároveň aj posledná časť nášho športového programu. 

Počas celej akcie sme mali k dispozícii aj skvelé občerstvenie, kávu i sladké koláče. Navyše, po závode sme mali možnosť pokračovať v rozhovoroch na bare či v reštaurácii, kde sme si mohli vychutnať skvelý obed či drink.

Celý deň sa niesol v súťažnom ale najmä priateľskom duchu. Sme naozaj vďační, že sme dostali príležitosť stráviť ho nielen po boku kolegov, ale aj pri takejto nevšednej aktivite.