Kvartálne vyhodnotenie 2.Q.2022

Kvartálne vyhodnotenie 2.Q.2022

Ako má naša spoločnosť vo zvyku, aj tento kvartál sme sa stretli na veľkej akcii s cieľom oceniť tých, čo tvrdo pracovali. Ceny si prevzali aj naši kolegovia a my im srdečne gratulujeme!

Druhé kvartálne vyhodnotenie v rámci nášho krajského riaditeľstva za rok 2022 prinieslo nové ocenenia či povýšenia aj do našej štruktúry. Priestory nám opäť ponúkol excelentný hotel Mikádo v Nitre, kde sme sa 23.7.2022 stretli, aby sme si vypočuli inšpiratívne prednášky plné zaujímavých informácií.

V našej práci vieme, že podnikanie nie je len o jednotlivcoch a ich osobnej snahe a vedomostiach. Niekedy musíme prijať pomocnú ruku napríklad v podobe dobrej rady či inšpiratívnej myšlienky. A presne preto na prednášky chodíme vždy plní očakávaní a s vyčistenou hlavou, aby sme si odniesli čo najviac nových podnetov. 

Program sa začal klasickým úvodom s privítaním krajského riaditeľa Tibora Nagyho. Následne sme započali sériu troch prednášok novo povýšených riaditeľov, ktorí nám odprezentovali svoje vízie. Po krátkej prestávke sme sa dostali k pre mnohých očakávanej časti - vyhodnotenie a povýšenia za 2.Q.2022. Tu si vypočuli svoje mená aj niektorí naši kolegovia, ktorí boli ocenení za svoj výkon. Pridalo sa aj jedno povýšenie a my pevne držíme palce, aby takýchto kariérnych postupov pribúdalo stále viac.

Celý program sme ukončili skvelou večerou a podnikateľskými rozhovormi, ktoré sa v príjemnej atmosfére niesli až do konca. S dobrou náladou a plnou hlavou myšlienok sme opustili priestory hotela a už teraz sa nevieme dočkať, kedy doň zavítame opäť. 

Galéria