Zadarmo

Vzdelávací kurz - Stolová hra Finančná sloboda ŠTUDENTI ZŠ, SŠ, VŠ

Kód tovaru: ŠTUDENTI
Zadarmo
Vzdelávací kurz - Stolová hra Finančná sloboda ŠTUDENTI ZŠ, SŠ, VŠ
Kód tovaru: ŠTUDENTI

Prinášame Vám 3-hodinový vzdelávací kurz - stolovú spoločenskú hru Finančná sloboda. Čo Vám táto hra ponúka? • zlepšovanie finančnej gramotnosti a kritického finančného myslenia hráčov zábavnou a nenútenou formou ....... • profesionálneho licencovaného lektora, ktorý Vás bude sprevádzať celou hrou a odpovie na všetky Vaše otázky Ako hra prebieha? → Každý hráč dostane do opatery manželský pár vo veku 30 rokov, ktorému pomáhajú plniť určené ciele. "Prežijú" 30 rokov ich života, uzatvárajú im finančné produkty a čelia rôznym nástrahám života. Hráč sa musí naučiť svojej rodine poradiť v rôznych životných situáciách. Financie sú predsa dôležitou súčasťou života, hoci často skrytou za dverami domácnosti. Dôležité je vedieť vybrať si spomedzi náhodne sa vyskytujúcich finančných príležitostí, udržovať platobnú disciplínu, približovať sa svojim cieľom a riešiť riziká, ktoré život prináša. Pre koho je projekt určený? • firmy • študenti • učitelia • verejnosť – ideálny počet je 6 – 30 účastníkov (jednotlivci aj skupiny). Ak ste sa rozhodli zapojiť do projektu Finančná sloboda prostredníctvom našej spoločnosti či už ako firma alebo škola, odporúčame Vám sledovať emailovú schránku, kde obdržíte ďalšie informácie. Link na video:https://www.youtube.com/watch?v=N9mQOuiMc8A

ZVOĽTE VARIANT:

Tento obsah máte od nás ZADARMO.

Ďakujeme za Vašu priazeň a preto dostávate nasledovný obsah od nás ZADARMO.

Pozrieť obsah

Hra Finančná sloboda je v rámci benefitu pre študentov úplne zdarma. Školy majú možnosť do projektu zapojiť aj svojich zamestnancov či učiteľov, pre ktorých máme zvýhodnenú cenu.

Ste škola a chcete svojich študentov zapojiť do projektu Finančná sloboda? Kliknite na tento odkaz a kontaktujte nášho licencovaného lektora, ktorý Vám vysvetlí všetky podrobnosti a bude Vás informovať o ďalšom postupe. 

Spýtajte sa nás
Otázky a odpovede
Zatiaľ nebola pridaná žiadna otázka.
Napíšte svoj názor
Hodnotenia
Zatiaľ nebola pridané žiadne hodnotenie.